سه در 83!(دنیای نسل بعد)

وقتی از زبان دختر بیست و سه ساله می شنوم حدود چهار سالی می شود که قلیون می کشد.! یا اینکه می شنوم تفریح یک دختر 75ای این است که بروند سفره خانه و قلیون بکشند.!! وقتی می بینم که دختر های سال ششم ابتدایی گوش هایشآن را دو تا سوراخ کرده اند و گوشواره های جورواجور بهشان آویزان می کنند! یا علاقه ی زیادی به خرید کردن لباس  دا رند،! یا می بینم که یک مدل  استفاده ی یک بچه دبستانی از اینترنت جستجو کردن مدل مو است تا وقتهایی که به مجالس دعوت می شوند،نشان آرایشگر شان دهند! یا وقتی می شنوم که در مورد سلیم و اردوان و تغییر تیتراژ پایانی سریال حرف می زنند،!!  یا دغدغه عمل بینی توی ذهنشان می چرخد .! تنها یک سوال توی ذهنم  می آید که،  نسل بعد از ما چه خواهد شد؟ 

/ 3 نظر / 5 بازدید
رها(زندگی من)

واقعا اینا همیشه تو ذهن منم هستش.دلبرک امسال برای تولدم گوشواره بخیه ای خریده بود و من عذرخواهی کردم و گفتم این قرتی بازی ها مال من نیست که گوشم دوتا سوراخ داشته باشد.و عوضش کردم.حالا مانده ام چطور این بچه ها اینقدر راحت خیلی کارهای دیگه رو انجام میدن؟؟؟؟

پرچین خاطره

دقیقاً حرف دل خیلی از آدمها منجمله منو زدی؛ من برای این روزها و روزهای بعدتر دخترم و دخترها و پسرکها میترسم؛ [ناراحت]

raha

دختران و پسرانی که نهایت آرزوشون ظاهرشونه لباس مارک و بینی عملی کتونیای فیک نایک و امثالهم...نسل بعدددددد[افسوس] فیسبوک چیز بدیه خیلی بد[شکست][رویا]