قروقاطی

 هر چه می خواهم به خودم فکر کنم، نتیجه ای ندارد. دوباره این منم و پر از ابهام، پر از نادانسته هایی که گیجم می کند و دوباره فرار می شود نزدیک ترین راه چاره.

خودم را گم کرده ام. منم در من گم شده است. در من زن و مرد قاطی شده، احساس و منطق قاطی شده، در من مهربانی و سنگدلی، تلخی و شیرینی، خاطره و خاموشی، درستی و نادرستی، عشق و عادت قاطی شده. شده ام یک انسان قروقاطی.

این روزها سعیم بر عادی جلوه نمود ن رخدادها فزون تر شده. آمدنش را به روی خودم نمی آورم .احساسش را نادیده می گیرم . اینکه چه می کند چه می خواهد بکند و هرچه که او را به من مربوط می کند برای خویش بی اهمیت تصویر می کنم. عجب حرفی ! من حتی منم را بی اهمیت  تصویر می کنم چه رسد به او (بیچاره او. بی نوا او.)

عجیب چیز مزخرفی است این تردید و اضطراب

/ 3 نظر / 2 بازدید
Aynaz

سلام... چه طوری؟ وبلاگ خوبی داری پست آخرتو خوندم باحال بود فقط راستی یکم از لحاظ گرافیکی بیشتر کار کن روی مطالب .تایادم نرفته یه چیزی بگم تو در روز چه قدر پای اینترنتی؟ من دارم از یه برنامه استفاده میکنم که به صورت اتوماتیک درآمد جمع میکنه واسم البته من کمتر از یک ساعت در روز میتونم آنلاین باشم ولی الآن میانگین 400هزار تومان در ماه درآمد دارم پیشنهاد میدم تو هم ازش استفاده کنی لینکشو دادم برات تا بتونی تو هم تهیه اش کنی http://1o2.ir/Money اگه سوالی داشتی ازم بپرس قربونت تا الان 3بار دریافت داشتم میریزن حساب بانکیم بووس...دوباره میام دیدن وبلاگت...

سامانه پیام کوتاه ویژه

سلام سامانه پیام کوتاه + شارژ اولیه رایگان + تخفیف تا ماه شعبان فقط 4000 تومان تحویل بصورت آنی و لحظه ای :: فرصت را از دست ندهید ! امکانات هم می تونید اینجا ببنید : http://sms-ir.com/blog/wp-content/uploads/Infographic21.jpg برای سوال و ارتباط می تونید با ایدی یاهو در سایت صحبت کنید. موفق باشید

چوپان

واقعا حس بدیه. باید دوری کرد از بلاتکلیفی